LatviešuEnglish

Sestdiena, 23.Augusts, 2014, Valgudis, Ralfs, Vitālijs
A A A
Meklēt Valmiera.lv:

Nesēdi mājās! Nāc ķert iedvesmu no Baibas!

Versija drukāšanai

Tā trakā VNF Jauniešu ideju laboratorija padevīgi ziņo, ka tikai un vienīgi šo trešdien, 23. maijā plkst. 17.00 muzikālajā bārā „Chill-Inn” sarunu vakarā „Pie Adeles” īpašā vakara viešņa būs vienmēr jautrā un atraktīvā, TV un radio personība Baiba Sipeniece - Gavare! Ņemot vērā, ka tējas vakaru sērijas mītiskā iedvesmotāja Adele dosies skolas brīvlaikā un brauks uz laukiem ravēt zemeņu un gurķu dobes, tad šis būs PĒDĒJAIS iedvesmošanās pasākums šajā sezonā.

Tiem, kas ieradīsies dažas minūtes ātrāk, būs visas iespējas savus jautājumus sarakstīt uz lielās, ceļojošās lapas, lai sarunu vakaru vadītāja Inese tos varētu pavaicāt mūsu vakara viešņai. Vai arī bez liekas kautrēšanās tos varēsi uzdot arī pats. Neiztrūks arī zīmēšanas uzdevumu un personības testu. Tas viss jau pēc dažām dienā „Chill-Inn” plkst.17.00 (jā, šoreiz sākam stundu ātrāk)!

Un vēl joprojām visus savus jautājumu, komentārus un ieteikumus vari sūtīt mums uz laboratorija@vnf.lv, jo procentuāli ir diezgan liela iespēja, ka mēs tos izlasīsim un ņemsim vērā! Bet, ja Tevi satrauc jautājums, kas tā ideju laboratorija vispār tāda ir, tad ieskaties jilvalmiera.wordpress.com un Tev viss taps skaidrs. Tur Tu atradīsi gan sadaļu „Iedvesmai”, kur apkopoti iepriekšējo viesu labākie citāti, gan foto galerijas no iepriekšējām tējas sarunām un visādas citas VNF JIL paveiktās lietas pēdējo gadu laikā!

Ja tu vēl nekad neesi mums pievienojies iedvesmas pilnajos vakaros, tad šī būs Tava pēdējā (!) iespēja to izdarīt, jo nākamās čilošanas pie tējas plānojas tikai rudens pusē. Tad nesēžam mājās un tiekamies trešdien plkst.17.00 iekš „Chill-inn” pašā Valmieras centrā!

Informāciju sagatavoja:
Egita Podniece
VNF Jauniešu ideju laboratorija
E-pasts: laboratorija@vnf.lv, tel.: 25999617
Blogs: jilvalmiera.wordpress.com
Twitter: @VNFJIL
 


  • 1-0 no 0
© 2011 Valmieras pilsētas pašvaldība